dietetyka.akktraining.pl

PORADNICTWO ŻYWIENIOWE

O nas


dietetyk

Agnieszka Kaszyńska- Kaczkan

Specjalista psychodietetyk, Doradca żywieniowy

Akk Dietetyka powstała z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia i żywienia. Obserwując narastający problem otyłości oraz chorób dieto zależnych takich jak cukrzyca czy nadciśnienie, które także dotknęły moich najbliższych postanowiłam zająć się propagowaniem myślenia o tym co i jak wpływa na nasz organizm. Jestem absolwentką studiów na kierunku Dietetyka i zarządzanie jakością żywienia w Warszawskiej Szkole Zarządzania- Szkole Wyższej, specjalistą Psychodietetyki jak i Członkiem Towarzystwa Psychodietetyki z ramienia Instytutu Psychodietetyki we Wrocławiu, ukończyłam kurs na Akademi Dietetyki w Łodzi oraz kurs Dietetyki sportowej. Ponadto jestem Managerem gastronomi oraz Specjalistą ds. organizacji imprez masowych co bardzo pomaga mi w układaniu urozmaiconego menu dla moich pacjentów.


Farmaceuta, dietetyk

Klaudia Członka

Doradca żywieniowy

Jestem farmaceutką i absolwentką Dietetyki i Zarządzania Jakością Żywienia. Moja pasja do zdrowego odżywiania narodziła się z powodu mojej bardzo poważnej choroby. Zaczęłam szukać innych sposobów niż konwencjonalne leczenie, które nie było skuteczne. Zaczęłam po prostu bardzo dobrze się odżywiać, odrzucając tony pigułek, które i tak nic nie pomagały. Każdą niemal chorobę można wyleczyć właściwą dietą, a spadek wagi jest tylko efektem ubocznym zdrowego stylu życia.

Szybko zrozumiałam, słowa Hipokratesa:
"Jesteś tym co jesz".Jesteś tym co jesz...Posiadamy umiejętności z zakresu samodzielnego poradnictwa żywieniowego, planowania i prowadzenia programów ochrony i promocji zdrowia w zakresie żywienia ludzi zdrowych i chorych.Realizujemy:

  • PORADY DIETETYCZNE,
  • PORADY PSYCHODIETETYCZNE,
  • COACHING ŻYWIENIOWY – współpraca z przedszkolami i szkołami
  • Klienci indywidualni
  • Pakiety rodzinne

Wizyta wstępna

Wizyta trwa około 60 minut. Podczas spotkania przeprowadzimy z Tobą dokładny wywiad zdrowotny i żywieniowy.

Ponadto, na spotkaniu wykonamy analizę składu ciała, dzięki której poznasz swoje aktualne wyniki. Określimy:

  • masę ciała w kilogramach
  • indeks masy ciała (BMI)
  • zawartość tkanki tłuszczowej
  • ilość wody w organizmie
  • określimy Twój wiek biologiczny

Analizę wykonujemy nieinwazyjną metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA) przy użyciu 8-elektrodowego analizatora firmy Tanita – zatwierdzonego do użytku medycznego (certyfikaty medyczne).

Pod koniec wizyty na podstawie uzyskanych informacji wspólnie ustalimy cele do osiągnięcia i w przypadku takiej potrzeby zaplanujemy wdrożenie i oszacujemy czas trwania Indywidualnego Planu Żywieniowego.

 

Oferta:

Przejdź do działu z ofertami »

( do strony głównej )